יוניונים

דוקרנים נגד יונים

יש משהו מפחיד בהתקנת דוקרנים נגד יונים על מפתן החלון שלכם, אבל כמו במצבים אחרים בחיים שאינם נעימים – כשאין ברירה אז אין ברירה. זוהי שיטה מתוחכמת ומקצועית להגשמת המשאלה שלכם להרחיק את היונים אחת ולתמיד מהבית.

כי אם לא תעצרו את היונים מלהגיע אל הבית שלכם, ולא תנקטו בשיטות שנראות אולי קיצוניות, אך בהחלט הכרחיות, יהיו לכם, לפני שתספיקו להגיד יונה, בית מלא יונים על הגג, על אדן החלון, ואולי אף במקומות נסתרים בבית. אז כן. דוקרנים נגד יונים משמשים גם כאביזר מרתיע יעיל, וגם מגן על הבית, הבריאות והשלווה שלכם. כי למה שתרצו לחיות בסביבה חולה ומקרקרת.

דוקרנים נגד יונים הם אחד מאמצעי ההרתעה היעילים והפופולריים ביותר שקיימים עבור יונים וציפורים. הדוקרנים מונעים מהיונים להתיישב על משטחים שטוחים כמו אדן החלון או המרפסת. בניגוד למה שנהוג לחשוב, דוקרנים נגד יונים לא פוגעים ביונים. הדוקרנים פשוט מונעים מהם לנחות על אזורים רצויים. ניתן לקנות דוקרנים ממבחר סוגים החל מפלסטיק, נירוסטה ועוד.

דוקרנים נגד יונים

יונים מגיעות לכל מקום שבו נוח להן להתמקם

אדן החלון שלכם היא המקום המושלם ליונה להתמקם עליו. היא מקננת בהנאה ודואגת שלא ירחק היום והבית שלכם יהיה מלא ביונים מקרקרות ומקננות בעצמן. זאת שרשרת כזאת, שאם לא תעצרו אותה באמצעות התקנת דוקרנים נגד יונים, לא תצליחו להשתלט על התופעה המוזרה שהגיעה אל מפתן חלונכם.

יונים הן עופות נחיתה. כלומר, הן יודעות לנחות על כל משטח, בכל היקף, ולהיאחז בטפרים שלהן על מנת להשיג יציבות. אם אתם רוצים להרתיע את היונים מפני הגעה דווקא אל אדן החלון שלכם, אתם צריכים לחסום אותו ביעילות.

כשאין ברירה אז אין ברירה

שוחרי הטבע, או קבוצות האנשים האלה שדואגים יותר לשלום בעלי החיים ופחות לשלום בני האדם, יצעקו בלהט נגד המזימה לפגיעה ביונים באמצעות שימוש באביזרים מחודדים וקטלניים. אך כמו שכבר ציינו, זהו פתרון שלא פוגע ביונים – חשוב לציין שיש להתקין את הדוקרנים בצורה מקצועית שלא יפגע ביונים ובציפורים.

רק תחליטו מה חשוב לכם יותר, בית מלא לשלשת, חיידקים מעופפים, קרציות, קרדית, פרעושים וכינים, מחלות לב וכליות, סלמונלה ודלקת המוח, רעש ופסולת מעופפת, או יונים שממשיכות לחיות יחד איתכם, על כל הסיכונים הבריאותיים והפגיעה באיכות החיים שהן מביאות איתן.

יונים לא נבהלות בקלות

אתם יכולים למלא את אדן החלון שלכם בעלים גדולים, עיתונים, שקיות ניילון או חפצים מפחידים. הן לא מתרשמות. הן עושות סדר משלהן בבלגן שהצבתם להן על אדן החלון שלכם, מתמקמות בנוחות, ומתחילות לקנן.

כשמציבים על אדן החלון דוקרנים נגד יונים, הן עדיין מנסות לקנן בין הדוקרנים, אך עד מהרה מבינות שכדאי להן לוותר, והן מתעופפות למקומות אחרים.

היכן להתקין את הדוקרנים נגד יונים?

דוקרני יונים מיועדות למשטחים אופקיים כגון מדפים, גגות, מעקים, גדרות ואזורים אחרים שציפורים עשויות לשבת. יש להתקין את הדוקרנים בקצה החיצוני ביותר של המשטח. בהתאם לגודל המשטח, ייתכן שיהיה צורך ביותר משורה אחת של דוקרנים כדי להגן באופן מלא על האזור.

היתרונות של דוקרנים נגד יונים

  • אידיאלי לשימוש על מדפים, גגות, קורות, קירות מעקה, צינורות, שלטים, משטחים שטוחים או מעוקלים
  • מרתיע את היונים מלהתיישב על המקום
  • שיטה אנושית, לא פוגעת ביונים
  • קל להתקנה; ניתן להדביק, להבריג או לקשור לרוב המשטחים
  • מגוון גדלים זמין
  • עמיד בפני שמש ומזג אוויר, גם בטמפרטורות קיצוניות

 

אם אתם זקוקים להתקנת דוקרנים נגד יונים, פנו אלינו עוד היום דרך האתר ונשמח לעזור!

 

קישורים למוצרים

 

            

 

 

 

 

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן