יוניונים

הרחקת יונים אלקטרונית: פותרים את הבעיה לצמיתות

הרחקת יונים
תוכן עניינים

כשמחפשים מוצר מתאים להרחקת יונים מהבית, חשוב לבחון איזה מוצר עובד הכי טוב בשבילכם. מכשירים אלקטרוניים להרחקת יונים מייצרים תדרים גבוהים שאינם משפיעים על בני אדם, אך גורמים להרחקת היונים מהמקום לצמיתות.

הרחקת יונים אלקטרונית היא פעולה חשמלית להרתעת יונים, שנחשבת לפתרון חסכוני שאינו פוגע בסביבה, על מנת להרחיק את היונים לצמיתות מסביבת הבית.

מערכת זו פועלת כגורם מרתיע על כל משטח שטוח למניעה מוחלטת מהיונים להשתכן באזור ולהזיק לנכס. היא אידיאלית לשימוש על מעקות, גגות, קורות, מסתורי כביסה, מעקות מרפסות, או כל משטח אחר שיונים נוהגות לשכון ולקנן בו.

יתרונות הרחקת יונים אלקטרונית

הרחקת יונים אלקטרונית מציעה שקט נפשי באמצעות מתן פתרון מלא ואמין להרחקת יונים מסביבת הבית או ממבנים תעשייתיים. אלו היתרונות העיקריים של השימוש במערכת זו:

היתרון האנושי. המערכת אינה פוגעת ביונים, אלא פשוט מנחה אותן להתרחק מהאזור, לטווח הארוך.

גמישות. המערכת מתאימה להתקנה על כל משטח, בכל צורה.

מערכת כמעט בלתי נראית. מערכת הרחקת יונים אלקטרונית היא קטנה וזמינה במגוון צבעים שניתן להתאים למבנה. היא גמישה ומיוצרת ממסלולים שקשה להבחין בהם מקרוב, והיא כמעט בלתי נראית ממרחק.

עמידות לטווח הארוך. המערכת מיוצרת מנירוסטה, כך שהעמידות שלה מחזיקה מעמד לחמש שנים לפחות.

איך המערכת עובדת?

המערכת שולחת פולסים שאינם מזיקים אך בולטים לאורך המסלול, כל שתיים עד שלוש שניות. זהו דופק חשמלי שנמשך רק שבריר של שנייה, ואינו פוגע ביונים. אך הממסרים האלקטרוניים מבהירים ליונים שעליהן להימנע בעתיד מהמשטח המוגן.

הרחקת יונים אלקטרונית יכולה לעבוד טוב יותר באזורים קטנים, כי המערכת ממוקדת לאזור מסוים ועובדת כאשר היונים מגיבות לחיישני התנועה. היונים מפעילות את החיישנים ולאחר מכן מפעילות את המערכת.

איפה מתקינים את המערכת?

אנשים רבים משתמשים במוצר זה על מרפסות או פאטיו סגור שבהם היונים מהוות בעיה. אחרים מציבים את המערכת בצד הבית ליד פחי האשפה, אזורים שבהם היונים יכולות להוות מטרד. חשוב להבין איך להתקין נכון את המערכת, במיוחד אם אתם רוצים לוודא שהיא פועלת במהלך היום או בשעות הלילה, בעיתוי הנכון.

כלומר, אפשר לבחור להפעיל מערכת הרחקת יונים אלקטרונית במצב של יום או לילה, עם עוצמה משתנה של תדרים או אורות, ולהרתיע באופן יעיל את היונים. מרחיק יונים מקצועי יודע כיצד להתקין את המערכת כך שהיא תפעל ביעילות ולטווח הארוך, ותוביל לפתרון הבעיה ומניעת המחלות והסיכונים הנלווים לה.

ומה השורה התחתונה פה?

התקנת מערכת התקנת יונים אלקטרונית מרתיעה את היונים כי היא לא משמיעה רעשים שמהווים מטרד לדיירי הבית, ויש לה אפשרות לשלוט על אזורים נרחבים כגון גגות, מרזבים, או כל משטח שטוח או מעוקל.

זוהי מערכת מסלול חשמלי, שמייצרת זעזוע חשמלי קל כאשר היונים מנסות לנחות על פני השטח שלה. המערכת אינה פוגעת ביונים, אך מובילה לשינוי התנהגותן באופן יעיל מאוד שמרחיק את הציפורים מהאזור. המערכת יעילה גם לציפורים קטנות יותר, והיא זמינה בגוונים שונים שמתאימים לאסתטיקה של המבנה.

השאר תגובה
אולי יעניין אותך גם...
כתבות אחרונות

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן