יוניונים

גירוש יונים – מהו הפתרון היעיל ביותר?

גירוש יונים
תוכן עניינים

לא קל להיפטר מיונים לבד, במיוחד אם הן כבר הקימו את הקן שלהן בסביבות הבית או העסק שלכם, ומרגישות מחוברות אליכם ואל המבנה בקשר שהוא משפחתי כמעט. בנוסף, אם היונים מתרבות, כתוצאה מקינון שמתרחש כארבע פעמים בשנה, בעיה קטנה של יונה אחת על אדן החלון שלכם, יכולה להפוך במהירות לאסון.

יונים מטילות ביצים על משטחים חשופים, ולכן הצורך בתהליך גירוש יונים הופך להיות דחוף, היות ואינו פשוט כמו הסרת הקנים שלהן. למרבה המזל, חברה שמתמחה בהרחקת יונים מציעה מספר מוצרים באיכות גבוהה להשגת שליטה על בעיית היונים, ופתרון כל הבעיות הנלוות.

בעיות שנגרמות כתוצאה מקינון יונים

היונים הם הסוג הנפוץ ביותר של ציפורים בישראל, והן גורמות למגוון בעיות בכל סוגי הבניינים, ממבנים ציבוריים ועד לגגות של חנויות, משרדים ובתים. היות ולשלשת יונים מכילה חומצות שתן, יונים יכולות לגרום לנזק רב בתוך פרק זמן קצר.

הנה כמה בעיות נפוצות שנגרמות בגלל יונים, והסיבות שמובילות אנשים לחפש אמצעים יעילים של גירוש יונים.

  • יונים, והפסולת שלהן, פוגעות בתדמית של עסק או מפעל מסחרי, שכן הפסולת משאירה רושם רע.
  • פסולת שנאספת מלהקות יונים שמאכלסות את סביבת המבנה, יכולה לגרום לנזק באמצעות חסימת מרזבים ונקזים.
  • יונים גורמות לעתים קרובות לנזק נרחב ליחידות מיזוג אוויר ומכונות על הגג.
  • לשלשת יונים יוצרת משטחים מסוכנים שעלולים להוביל להחלקה ונפילות.
  • חיידקים ופטריות שנמצאים בלשלשת היונים מהווים סיכון בריאותי.

פתרונות שליטה על יונים

גירוש יונים יכול להיות קל, אם מניחים לאיש מקצוע לבצע את העבודה. בשלבים הראשונים, ניתן להשתמש במגוון מוצרי הרתעה יעילים שגורמים ליונים ללכת לקנן במקומות אחרים, ואם אמצעי ההרתעה יעילים ומקצועיים, האינסטינקט שלהן ינחה אותן לא לחזור אל הנכס שלכם.

אם התמקמה להקת יונים על הנכס שלכם, קו ההגנה הראשון הוא הסרת כל מקורות המזון והמים מהאזור. יחד עם זאת, תצטרכו לנקוט בצעדים נוספים על מנת לשלוט בבעיה. מרחיק יונים מציע מספר פתרונות של גירוש יונים, החל מהצבת דוקרנים להרחקת יונים ועד פרישת רשתות נגד יונים. כשמוצאים את הפתרון הנכון שמרתיע את היונים לטווח הארוך, הבעיה נפתרת.

יונים בוחנות מקרוב את אזור הקינון שלהן ומהרגע שהתמקמו, קשה להיפטר מהן

אמצעים יעילים של גירוש יונים מונע מהן לקנן על קורות ואזורים שונים, והם זמינים במגוון דגמים, גדלים וחומרים, שניתן להציב על אזורים נרחבים ולהרתיע את היונים מלהגיע לאזור. התקנת דוקרנים מתאפשרת בקלות על משטחים צרים מאוד, ומריחת דבק קשה במותג מסחרי, מדביק את רגלי היונים אל החומר הדביק, כך שאפשר ללכוד אותן ולסלק אותן מהאזור.

כך שגם אם אין לכם (עדיין) בעיית יונים בסביבת הבית או העסק, כדאי לבחור אמצעי הרתעה מתאימים שיגרמו ליונים לחשוב פעמיים כשהן בוחנות את האזור שלכם להקמת הקן. ככל שתמתינו יותר, כך יתכן שהיונה תתעקש להישאר בסביבת הבית, ולא תתרשם מאמצעי ההפחדה שתנקטו נגדה.

השאר תגובה
אולי יעניין אותך גם...
כתבות אחרונות

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן