יוניונים

למה חשוב להתקין מלכודת יונים?

תוכן עניינים

כל אדם שתשאלו אותו, יגיד לכם שיונה היא בעל חיים מדהים, חותר לשלום, צח וטהור. הפייטנים יפליגו בלהג על יופי פנימי שבני האדם צריכים עוד ללמוד, ועל רומנטיקה שהיונה מסמלת. כל זה נכון, עד שיונים מתחילות לנחות על המרפסות או על מסתורי הכביסה שלהם, ולהוות מטרד משמעותי לחיי היומיום שלהם.

כשיונים, או ציפורים, או חרקים מגיעים אליכם לביקור בלי הזמנה מפורשת מצדכם, אתם שוכחים את כל המושגים הפיוטיים שלכם על שלום ואהבה, ומתחילים לחפש מוצרים, מלכודות, או מרחיקי יונים מקצועיים.

במקום זכות ולובן, אתם רואים עכשיו רק בעיות

כי יונים שחודרות לבית או שמשתכנות ממש בסמוך אליו, מביאות איתן ריחות שאינם נעימים, זוהמה, קרציות, רעש ומחלות שעלולות להיות קטלניות. זהו לכל הדעות מפגע שקשה להיפטר ממנו, ולכן יש להתקין מלכודת יונים שתלכוד אותן כך שאפשר יהיה לשחרר אותן במקום בטוח בחיק הטבע, הרחק מהבית.

אילו סוגים של מלכודות יונים קיימים? איך יודעים איזה מוצר לבחור? למה לרשתות נגד יונים יצא מוניטין של עדיפות בהשוואה לכל המוצרים האחרים שמיועדים לפתור את בעיית היונים והרחקתן?

והכי חשוב, למה כדאי לשכור שירותי מומחה בהרחקת יונים על מנת לבצע את מלאכת התקנת המלכודת? אז בואו נדבר קצת על הנושא כדי להבין איך לבחור מלכודת יונים טובה שתתאים לצרכים שלכם.

כשהן מגיעות בלהקות, הבעיות רק מחמירות

היונים הלבנות, הטהורות, היפות והזכות שממלאות את השמים בטקסים חגיגיים, ומעניקים לצופים בהן תחושות התרוממות הרוח, גורמות לחרדה וטרדה כשהן נוחתות בלהקות על אזורי החיים שלנו. הן נוטות לשכון על:

  • מעקות המרפסות
  • אדני החלונות
  • גגות הרעפים
  • מסתורי הכביסה
  • בחללים הסמוכים למרפסת השירות.

אם לא מתקינים מלכודת יונים, הן עלולות להתנחל בסביבות הבית בלהקות, להפיץ ריחות רעים, להרעיש, ולמלא את כל הסביבה בלכלוך של נוצות מלאות בחיידקים שמתעופפים לתוך הבית, לשלשת יונים (כלומר, צואה), קרציות, ומזהמים חמורים אחרים.

מפגעים בריאותיים

יונים נוטות לשכון באזורים הנבחרים שלהן בקבוצות, כך שהן עלולות להופיע בביתכם בהמוניהן, ולגרום לשורת מפגעים בריאותיים. לשלשת יונים, למשל, מהווה כר נוח להתפתחות חיידקים, טפילים ופטריות שעלולים לחדור למערכות הגוף של דיירי הבית.

כל המחלות הקשורות ליונים עלולות לעבור אל בני אדם ולערער את בריאותם, ואם מתקרבים ליונים או ללשלשת שלהן, ניתן להיחשף למגוון מחלות שעלולות להיות חמורות, כגון שלשולים, דלקת ריאות, דלקת מוח, שפע אלרגיות, שפעת העופות, פריחות וגירודים.

וזה עוד לא הכול

אם זה לא מספיק, הרכיבים בלשלשת גורמים להרס מתמשך של מתכות, כך שמעקות המרפסות, המרזבים, מסתורי הכביסה ושלדי המתכת בסביבת ביתכם מתחילים בהדרגה להתכלות, כתוצאה מהשתכנות היונים.

לכן אין זה פלא שבמציאות, המפגש שלכם עם יונים רחוק מהתדמית הפיוטית שהן מנסות לשדר. אם אתם סובלים ממפגעי יונים בסביבת העסק או הבית, חשוב שתנקטו בכל הצעדים על מנת להרחיקן לתמיד מהמקום שבו הן לא אמורות לשכון. מלכודת יונים זמינה במגוון סוגים, דגמים וגדלים, ומטרתה ללכוד את היונים, ולהרחיקן מהמקום.

השאר תגובה
אולי יעניין אותך גם...
כתבות אחרונות

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן