יוניונים

כל מה שאתם צריכים לדעת על דוקרנים להרחקת יונים

דוקרנים
תוכן עניינים

אחת השיטות המהימנות ביותר של הרחקת יונים ממבנים לטווח הארוך היא התקנת דוקרנים להרחקת יונים. במאמר זה נדבר על סוגים שונים של דוקרנים המשמשים להרחקת יונים והגנה על מבנים פרטיים וציבוריים מפני זיהומים והפצת מחלות קשות.

האם הדוקרנים מיועדים רק ליונים?

דוקרנים להרחקת יונים מיועדים ליונים ולציפורים בגודל דומה. אורכם והגובה שלהם אופטימליים להרתעת יונים, ומומחה להרחקת יונים יודע איך להתקין אותם בפרופורציה המתאימה ללכידת היונים מהרגליים.

הדוקרנים מיועדים בעיקר ליונים, כי ציפורים קטנות יותר כגון דרורים, יכולות להתגבר על הסוגים השונים של הדוקרנים, ובנוסף, המבנה של הדוקרנים אינו מאפשר גישה לציפורים קטנות.

מה ההבדל בין דוקרנים מפלסטיק לדוקרנים מפלדה?

שני סוגים אלו של דוקרנים להרחקת יונים יעילים, וההבדלים היחידים ביניהם הם היבטי האסתטיקה והעלות. דוקרנים מפלסטיק הם קצת יותר זולים ושקופים, ואילו גרסת הפלדה נחשבת למעט פחות גלויה ומתאימה להתקנה במבנים בשל הייצור הדק של הדוקרנים. לכן, ברוב המקרים, זוהי הבחירה של אנשי מקצוע מתחום הרחקת יונים.

היתרונות של דוקרני פלדה הם שהם אינם מחלידים ואילו היתרונות של דוקרני פלסטיק הוא העמידות שלהם לטווח הארוך. אפשר להתאים דוקרנים להרחקת יונים לכל משטח, כולל למשטחים שאינם אחידים או מעוקלים, היות והם מיועדים ללכידת רגלי הציפורים. במילים אחרות, ניתן להתאים את הדוקרנים לכל משטח על מנת לספק הגנה לתושבי הבית

למה דוקרנים זמינים בגדלים משתנים

הגדלים המשתנים של דוקרנים להרחקת יונים מאפשרים את התקנתם לאחר בחירת הגודל המתאים ביותר, כגון להתקנה על מסתורי כביסה, על אדן החלון או על מרפסות. הגדלים השונים מותאמים ליונים שבסביבה, כך שתימנע האפשרות של היונים להתגבר על גדלים שונים, אם יש להן רגליים ארוכות יותר.

מומחה להרחקת יונים בודק את הסביבה להתקנת הדוקרנים לפני הבחירה במוצר המתאים, ומבצע את ההתקנה רק לאחר שכל השיקולים נלקחו בחשבון.

עוד יתרונות שאי אפשר להתעלם מהם

דוקרנים להרחקת יונים מגיעים עם יתרונות ברורים:

הם אינם גורמים לנזק ליונים

דוקרנים מיוצרים כך שהקצוות החדים שלהם אינם פוצעים את רגלי היונים ואינם פוגעים או מזיקים להן. עם התקנת הדוקרנים, ליונים יש משטח שאינו יציב לנחיתה, מה שמוביל להרחקתה מהאזור.

הם סמויים

עם התקנת הדוקרנים, קשה ביותר להבחין בהם גם ממרחק, ולכן הם לא פוגעים באסתטיקה של המבנה שעליו הם מותקנים.

והיתרון הכי טוב: פשטות ההתקנה

כדי להתקין דוקרנים להרחקת יונים, צריך לרכוש אותם בחנות שמוכרת מוצרים להרחקת יונים או ברשת של מוצרים לבית, ולהתקין אותם בהתאם להוראות המצורפות לערכה.

אך השיטה הטובה ביותר היא להזמין בעל מקצוע מומחה להתקנת הדוקרנים כדי לוודא שההתקנה מבוצעת נכון ולמנוע את הסיכון לפגיעה ביונים.

ומה השורה התחתונה פה?

השיטה היעילה והנפוצה ביותר לשימוש והתקנת דוקרנים להרחקת יונים היא להבין את מאפייני המשטח שעליו הם מיועדים להתקנה, ולבחור את החומר, הגודל והרוחב של הדוקרנים שיתאימו.

עם התקנת הדוקרנים, הם לא מאפשרים ליונים לעמוד על המשטח בנוחות, כך שהיא תלך לחפש מקום אחר לקנן בו.

השאר תגובה
אולי יעניין אותך גם...
כתבות אחרונות

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן