יוניונים

מבריחים את היונים בקלות ובפשטות עם חומר להרחקת יונים

חומר להרחקת יונים
תוכן עניינים

במבט ראשון, וכשחושבים על יונים ועל הצורך להרחיק אותן מסביבות הבית או העסק, נראה שאין תהליך קל מזה. אחרי הכול, יונה היא אחד העופות הידידותיים ביותר, ולכן נדמה שאם רק נבקש ממנה יפה, היא תלך להקים את הקן שלה במקום אחר. אצל השכנים, נניח.

אבל כשמבינים שהיא כאן כדי להישאר, היא הופכת מעוף פסטורלי שוחר שלום למטרד אמיתי. לכן, אם ניסיתם את כל האמצעים, כגון הצבת דוקרנים, פרישת רשתות, דחלילים או יונות דמה והיונה עדיין מקננת בכיף שלה אצלכם על המרפסת או במסתור הכביסה, הגיע הזמן להוציא את התותחים הכבדים. חומר להרחקת יונים פותר את הבעיה בגישה ידידותית לסביבה והומאנית.

הסיכונים שמובילים לנקיטה באמצעים מעט קיצוניים

את פעולת הצבת החומר מבצעת חברת הדברת יונים, שלמרות המונח המאיים, הפעילות שלה מיועדת להרחקת היונים מהמקום ללא פגיעה בהן.

במקרים רבים, כשהמציאות מחייבת פעולה מעט קיצונית יותר להרחקת היונים, במיוחד כשהן מתרבות ומתחילות להתגודד גם על אדני החלונות, הגג ומדפי המזגנים, ההפרשות שלהן עלולות לפגוע באופן חמור בבריאות דיירי הבית או העובדים והמבקרים בבית העסק, ולכן יש להתייעץ או להזמין מרחיק יונים מקצועי שיבחן את חומרת הבעיה ויציע את הפתרון המתאים.

יונים נושאות על גופן מגוון מקורות למחלות שונות, כולל חיידקים, וכשהן אינן מגיבות לאמצעי הרחקה אחרים, חומר להרחקת יונים יסלק אותן מהמקום לצמיתות.

מרחיקים את היונים מבלי לפגוע בהן ממש

כשיונים נתקלות במכשול שאינו מאפשר להן להתגודד בסביבת הבית או העסק ולהקים בו את הקן שלהן, הן נוטשות את המקום. חומר להרחקת יונים הוא חומר נוזלי שאינו רעיל, ויעיל להרחקת היונים מהמקום ללא נקיטה בכל צעד של התעללות, פגיעה או פציעת היונים.

מרחיק יונים שמגיע למקום נותן את חוות דעתו המקצועית על בסיס ניסיונו ומומחיותו בתחום, והוא יכול להציע מגוון שיטות להרחקת היונים, כולל המזיקים האחרים העשויים לשהות בסביבת הבית. כך שאם לא הצלחתם להרחיק את היונים באמצעות שיטות אחרות, מרחיק יונים יעזור לכם לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

חומר טבעי שעובד לטווח הארוך

חומר להרחקת יונים מורכב מתמצית טבעית שפועלת ביעילות להרחקת היונים או המזיקים האחרים מסביבות הבית והעסק. המוצר מכיל כמות מרוכזת וגדולה להשגת פתרון לטווח הארוך, על שטח גדול. התכונות העיקריות של המוצר כוללות:

  • החומר פעיל על פני שטח גדול.
  • הבקבוק מכיל נוזל שאינו מהול, אותו ניתן לשפוך על כרית ספיגה.
  • ניתן להשתמש בחומר ולהשיג השפעה לטווח הארוך, בטיפול ממוקד על מחסנים, מסתורי כביסה, או הגג.

החומר יעיל להרחקת יונים ומזיקים אחרים מאדני חלונות, מרזבים, מרפסות, שטח הגג או מסתורי כביסה. הוא משפיע לטווח הארוך ומדיף ריח חזק שהיונים אינן מסוגלות לסבול, אך אינו מורגש לחוש הריח האנושי.

כדי להשיג את ההשפעות הטובות ביותר, מומלץ להזמין איש מקצוע בקיא בהצבת חומר להרחקת יונים על המשטחים הרצויים, ללא חשש לדיירי הבית, מבוגרים או ילדים, חיות מחמד צמחים ואדניות שיש בסביבה.

לקניית חומר להרחקת יונים בקישור הבא:

 

השאר תגובה
אולי יעניין אותך גם...
כתבות אחרונות

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן