יוניונים

השלבים בתהליך הדברת יונים

תוכן עניינים

יונה מסמלת את התמימות והטוהר, אבל כשהיא מקימה את הקן שלה דווקא על אדן החלון שלכם, על המרפסת או מסתור הכביסה מחוץ לבית, אתם בבעיה. כי במקום סמל השלום, מתברר לכם שאתם חיים עם חולדה שיכולה לעוף.

תחשבו על זה רגע, וכשתפנימו את המשפט, נוכל לדבר על שתי בעיות חשובות שאתם מתמודדים איתן: הראשונה עוסקת בזוהמה יוצאת דופן הקשורה ליונים, והשנייה עוסקת בקושי בהגנה על בית או על עסק מפני הסיכונים הבריאותיים הנלווים לנוכחות היונים בקרבתכם.

עד שנסיים את הדיון, יהיה לכם את כל המידע הדרוש על מנת להבין את האיום, וכיצד להתמודד איתו.

יש גם אמצעים פחות קיצוניים, אבל:

כן, אפשר לבצע הרחקת יונים באמצעים פחות קיצוניים, אבל לא בטוח שהיעילות שלהם תימשך לטווח הארוך, מה גם שיונים מתרגלות לכל מחסום שמציבים בפניהן, ועם הזמן, מפסיקות להתרשם מאמצעי ההגנה המתוחכמים שלכם, כמו למשל:

  • רשת נגד יונים.
  • דוקרנים.
  • מערכות הלם חשמלי.
  • אמצעי הדבקה.
  • דחלילים.
  • יונות דמה.
  • פרישת רעלנים.

מרחיק יונים מתקין אמצעי הרתעה על אדן החלון, על מסתור הכביסה ועל הגג, כדי למנוע מהיונים את אפשרות הקינון. אמצעים אלו שולחים מסר ברור וחד שמזכיר ליונים שהן אינן רצויות בנכס שלכם.

בהתאם לכמויות היונים שמקננות בסביבת הבית או העסק, משך הזמן שבו הן מקננות, ואפשרויות ההתרבות שלהן, אפשר לשקול אם לבחור באפשרות הדברת יונים או להתחיל עם אמצעים פשוטים יותר.

למה חשוב לבצע הדברת יונים?

יונים יכולות להוות נזק מטריד במיוחד, בשל הסיכונים הבריאותיים החמורים שהן מביאות איתן. והיות והן יכולות לעוף, הרבה יותר קשה לתפוס אותן בהשוואה ללכידת מכרסמים.

אם יש לכם בעיית יונים בנכס שלכם, אתם צריכים איש מקצוע שמתמחה בתחום הדברת יונים ובקיא בשיטות המקצועיות על מנת לעזור לכם להסיר את היונים מסביבת המגורים או העסק שלכם, ולוודא שהן לא יחזרו.

מומחה בהרחקת יונים יתחיל עם בדיקת הנכס שלכם, ואז יציע לכם תכנית עם הערכת עלות העבודה. לאחר מכן הוא יסיר את כל הקנים הגלויים מהנכס שלכם, כולל את הקנים שעשויים להימצא על הגג, בתוך המרזב ועל העצים הסמוכים למבנה.

בשלב הבא הוא יבצע פעולת ניקיון של הבית וסביבתו להרחקת כל סימני לשלשת יונים מהאזור, ויסיר את כל המקורות האפשריים למחלות. לבסוף, הוא יתחיל לבצע הדברת יונים כדי לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

הדברה מונעת זיהום ומחלות

פעולת ההדברה מקטינה את אוכלוסיית היונים במחצית מדי שנה, ומרחיק יונים מייעץ לכם גם איך לשמור על הגנה וניקיון מקורות מזון וצים.

אז אם אתם זקוקים לשירותי הדברת יונים, התייעצו עם המומחים שיכולים לספק לכם תוצאות אמיתיות, וללמד אתכם על המאפיינים ההתנהגותיים של היונים, מקומות הקינון האהובים עליהן, ואמצעי ההגנה, המניעה וההדברה היעילים ביותר להשגת שליטה לטווח הארוך.

השאר תגובה
אולי יעניין אותך גם...
כתבות אחרונות

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן