דוקרנים נגד יונים

דוקרנים נגד יונים

יש משהו מפחיד בהתקנת דוקרנים נגד יונים על מפתן החלון שלכם, אבל כמו במצבים אחרים בחיים שאינם נעימים – כשאין ברירה אז אין ברירה. זוהי שיטה מתוחכמת ומקצועית להגשמת המשאלה שלכם להרחיק את היונים אחת ולתמיד מהבית.

כי אם לא תעצרו את היונים מלהגיע אל הבית שלכם, ולא תנקטו בשיטות שנראות אולי קיצוניות, אך בהחלט הכרחיות, יהיו לכם, לפני שתספיקו להגיד יונה, בית מלא יונים על הגג, על אדן החלון, ואולי אף במקומות נסתרים בבית. אז כן. דוקרנים נגד יונים משמשים גם כאביזר מרתיע יעיל, וגם מגן על הבית, הבריאות והשלווה שלכם. כי למה שתרצו לחיות בסביבה חולה ומקרקרת.

יונים מגיעות לכל מקום שבו נוח להן להתמקם

ואדן החלון שלכם היא המקום המושלם ליונה להתמקם עליו. היא מקננת בהנאה ודואגת שלא ירחק היום והבית שלכם יהיה מלא ביונים מקרקרות ומקננות בעצמן. זאת שרשרת כזאת, שאם לא תעצרו אותה באמצעות התקנת דוקרנים נגד יונים, לא תצליחו להשתלט על התופעה המוזרה שהגיעה אל מפתן חלונכם.

יונים הן עופות נחיתה. כלומר, הן יודעות לנחות על כל משטח, בכל היקף, ולהיאחז בטפרים שלהן על מנת להשיג יציבות. אם אתם רוצים להרתיע את היונים מפני הגעה דווקא אל אדן החלון שלכם, אתם צריכים לחסום אותו ביעילות.

כשאין ברירה אז אין ברירה

שוחרי הטבע, או קבוצות האנשים האלה שדואגים יותר לשלום בעלי החיים ופחות לשלום בני האדם, יצעקו בלהט נגד המזימה לפגיעה ביונים באמצעות שימוש באביזרים מחודדים וקטלניים. ויש בזה משהו, אנחנו לא אומרים שלא.

רק תחליטו מה חשוב לכם יותר, בית מלא לשלשת, חיידקים מעופפים, קרציות, קרדית, פרעושים וכינים, מחלות לב וכליות, סלמונלה ודלקת המוח, רעש ופסולת מעופפת, או יונים שממשיכות לחיות יחד איתכם, על כל הסיכונים הבריאותיים והפגיעה באיכות החיים שהן מביאות איתן.

יונים לא נבהלות בקלות

אתם יכולים למלא את אדן החלון שלכם בעלים גדולים, עיתונים, שקיות ניילון או חפצים מפחידים. הן לא מתרשמות. הן עושות סדר משלהן בבלגן שהצבתם להן על אדן החלון שלכם, מתמקמות בנוחות, ומתחילות לקנן.

כשמציבים על אדן החלון דוקרנים נגד יונים, הן עדיין מנסות לקנן בין הדוקרנים, אך עד מהרה מבינות שכדאי להן לוותר, והן מתעופפות למקומות אחרים.

ליצירת קשר מהירה