יוניונים

רשת נגד יונים

כן. בימי התנ"ך היונים היו סמל התום, הטוהר, השלום והאהבה. אבל במציאות העירונית של היום, הן מתחילות להטריד באמת. במיוחד את תושבי הבתים שכל מה שהם מבקשים זה לעסוק בשקט בענייניהם בבית בלי לגדל ציפורים.

הן מרעישות, מקרקרות, מלכלכות, ונושאות איתן כינים או מחלות. לשלשת יונים גורמת למחלות וזוהמה בסביבה, ועלולה להפיץ חיידקים, גם אם מקפידים לנקות את אדן החלון המהווה את מקום המנוחה החביב עליהן. אם אין לכם דוקרנים או רשת, לא תצליחו באמת להרחיק את היונים מהבית.

התקנת רשת נגד יונים, לא חשוב מאיזה סוג

רשתות נגד יונים זמינות בשני סוגים עיקריים. הרשת השזורה הנפוצה מיוצרת מפוליאתילן, ומחזיקה מעמד בכל מזג אוויר גם חמש שנים. אפשרות נוספת, אך פחות מומלצת לישראל היא התקנת רשת שקופה המיוצרת מניילון, שמתייבש מהר בקיץ הישראלי (וגם בחורף, שלא נחשב לקר במיוחד), ולכן היא לא מחזיקה מעמד לטווח הארוך.

התקנת רשת נגד יונים נחשבת לשיטה יעילה היות ובשיטה זו ליונים אין משטח נוח להתמקם עליו. אין להן היכן לקנן והן הולכות, או עפות, לחפש מקום אחר שלא עושה דווקא ליונים.

היתרונות של התקנת רשת נגד יונים

 • מונע מיונים מלנוח, להתיישב או לקנן
 • פתרון קבוע להרחקת יונים
 • מהיר וקל להתקנה
 • לא פוגע ביונים

היכן ניתן להתקין רשתות נגד יונים?

 • מרפסות
 • גידולים חקלאיים
 • תקרות מחסן, מרזבים וקורות
 • מפעלים, בתי מלון ואתרי נופש
 • אצטדיונים ויציעים
 • פירי מעליות
 • ועוד..

שיטות ביתיות להרחקת יונים – הן עובדות, אבל לא כמו הרשת

כשיונה מוצאת המקום המושלם עבורה להתנחלות, תהיו בטוחים שהיא תתמקם עליו ולא תוותר. גם אם תרססו, או תציבו חפצים מפחידים על אדן החלון, היא תבוא שוב ושוב להגיד לכם שלום ולהציץ עליכם בשמחה. וזה במקרה הטוב.

במקרה הפחות טוב היא תתמקם בנוחות ותקנן עד שיגיעו הצאצאים, ולפני שתספיקו להבין איך זה קרה, יהיה לכם בית מלא יונים מקרקרות, רעבות, שמרעישות כל היום עם הכנפיים שלהן, ומפיצות את החיידקים או הכינים שלהן לכל עבר.

אז כן. יש כל מיני שיטות להרחיק יונים מהבית בעצמכם, אבל הן לא יעזבו מרצונן או בקלות, אלא אם כן תקראו לאיש מקצוע שיתקין עבורכם את הרשת כדי לטפל במצב אחת ולתמיד, במומחיות ובמהירות.

רשת אחת מאפשרת לכם לחיות במציאות אחרת לגמרי

אם אתם מחפשים שיטות שונות להרחקת יונים וכבר ניסיתם הכול, מתקין רשתות מקצועי מעניק שירותים מקצועיים, יעילים ומהירים שירחיקו את היונים אחת ולתמיד ממפתח החלון שלכם.

לא משנה באיזו קומה אתם גרים, או יותר נכון, במיוחד אם אתם מתגוררים בקומות גבוהות, חשוב שתקפידו על התקנת רשת נגד יונים. אנשי המקצוע שמתקינים את הרשת מיומנים בהתקנת רשתות גם על חלונות בתים בקומות הגבוהות ביותר.

יש להם רישיון עבודה על סנפלינג, הם אוהבים את מה שהם עושים ויודעים לתת שירות מקצועי מעולה. ככה שכולם מרוויחים. לכם יש בית נטול יונים, איש המקצוע ששכרתם את שירותיו נהנה מקצת נוף, והיונים מוצאות בית אחר להתנחל בו. לא צריך לדאוג להן. אז בעצם אין מה להתלבט: עם רשת נגד יונים כולם מנצחים.

 

לפרטים נוספים והתקנה ניתן ליצור איתנו קשר!

 

קישורים לרכישה

         

 

 

 

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן