יוניונים

האם נייר כסף נגד יונים באמת עוזר?

נייר כסף נגד יונים
תוכן עניינים

יש ליישם אסטרטגיות נכונות לשליטה ביונים לפני שהיונים יהפכו לבעיה ענקית. לדוגמה, היונים בארץ מתקהלות יחד בקבוצות גדולות. הן יכולות להגיע לעשרות ואפילו מאות יונים שמשתלטים על העצים והבתים תוך זמן קצר.

לשלשת הציפורים תשאיר לכלוך מגעיל על הבניינים, שבילי ההליכה, הגגות ושטחי הדשא. לשלשת היונים לא רק מלכלכות, אלא הם מאוד חומציים וחומצת השתן שבלשלשת מובילה בסופו של דבר לקורוזיה כמעט בכל משטח שהם נוחתים עליו. זה כולל אבן, בנייה ומתכות, כמו גם צבע, קנבס ועץ. כל איזור הקינון, הפסולת והנוצות הללו עלולים ליצור סכנות אש, במיוחד אם קינים נבנים קרוב מדי לחיווט או לציוד חשמלי.

שטיפה של לשלשת יונים יוצרת סכנות בריאותיות. הלשלשת עמוסה בחיידקים, פטריות וטפילים ויכולים לגרום להעברת מחלות קשות כמו דלקת המוח, טוקסופלזמה, היסטופלסמוזיס, סלמונלה ודלקת קרום המוח. אתרי הקינון והלשלשת יכולים להיות מלאים בקרדית ופשפשי מיטה. הם יכולים להכיל למעלה מארבעים סוגים של טפילים ולמעלה משישים סוגים של מחלות זיהומיות. רוב האנשים לא יסבלו מבעיה של חולדות בסביבת הבית שלהם, אז למה  כשזה מגיע לבעיית יונים לא כולם מטפלים בזה למרות שיש להן סיכון בריאותי דומה?

האם נייר אלומיניום מפחיד ציפורים?

למרות שאיננו יכולים לומר בוודאות שרדיד אלומיניום הוא טקטיקת ההפחדה החזותית הטובה ביותר לשימוש עבור יונים, זה עדיין יכול לעבוד. ציפורים קטנות יותר נבהלות בקלות על ידי אמצעי הרתעה חזותיים המשתמשים בהשתקפות ובתנועה. אז, בתיאוריה נייר כסף יכול לעזור להרתיע ציפורים אבל זה בהחלט לא הפתרון המומלץ.

במה כדאי להשתמש במקום נייר אלומיניום?

למרבה המזל, ישנן אסטרטגיות יעילות לשליטה בהרחקת היונים מהבית.

התשובה? סרט הבזק הולוגרפי –  סוג של נייר כסף שמפחיד יונים וגורם להם לא להתקרב לבית שלך. סוג זה של אסטרטגיית שליטה ביונים היא אחת הדרכים הפשוטות והחסכוניות ביותר להיפטר מיונים וציפורים. המשטח ההולוגרפי מחזיר אור והסרט הדבקה משמיע צליל כאשר הוא נע עם הרוח. זה יוצר גם אזור הסחת דעת בעזרת קול שיבלבל ויפחיד את היונים.

 

ניתן לרכוש את המוצר דרך הקישור הבא:

השאר תגובה
אולי יעניין אותך גם...
כתבות אחרונות

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן